Bonica Caseta De Fusta

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Riudaura te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Bonica Caseta De Fusta Riudaura appartement, gelegen op slechts 6 minuten wandelafstand van Santa Maria de Riudaura en binnen 7 km van het Museum van de Heiligen. Het appartement van 45 m² heeft een terras met uitzicht op de berg

    Dit 1-badkamer appartement heeft een welgelegen locatie momenten van het Can Duch. Het Museo de la Garrotxa ligt op 8 km afstand van deze accommodatie.

    Vanuit de kamers kunt u genieten van tuinzichten. Bij Bonica Caseta De Fusta appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Dit appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerLLG-000409

    Kameropties bij Bonica Caseta De Fusta Riudaura

    Vanuit de kamers kunt u genieten van tuinzichten. Bij Bonica Caseta De Fusta appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bonica Caseta De Fusta Riudaura Buitenkant foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Kamer foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Voorzieningen foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Natuur foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Kamer foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Keuken foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Voorzieningen foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Bedden foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Keuken foto Bonica Caseta De Fusta Riudaura Natuur foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Bonica Caseta De Fusta Riudaura

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Bonica Caseta De Fusta Riudaura

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Bonica Caseta De Fusta appartement?
      De grootte van Bonica Caseta De Fusta appartement is 45 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Bonica Caseta De Fusta Riudaura